Szkolenie „Planowanie i Monitorowanie Biznesu”- FiM Consulting Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

👉Firma FiM Consulting Sp. z o.o. niebawem organizuje otwarte szkolenie dla polskiego Top Management’u, pt: „Planowanie i Monitorowanie Biznesu”  na którym odpowie na pytanie: Jak zwiększać Sprzedaż i sięgać po Zysk, którego nie widać…? Szkolenie odbędzie się w Hotelu Grand w Łodzi dn. 25 października 2018r. Szczegółowe informacje znajdą Państwo poniżej. Z racji tego, że ilość miejsc jest ograniczona
i decyduje kolejność zgłoszeń, prosimy nie zwlekać z decyzją! 🙂

👉Szkolenie będzie oparte  wyłącznie na praktycznych przypadkach polskich przedsiębiorstw produkcyjnych, które w pełni doświadczyły efektów wdrożenia systemowego zarządzania zyskiem.  Pokazane zostaną rzeczy nie oczywiste,  które inspirująco wpływają na ludzi, zmieniają ich podejście, postawę oraz zmieniają systemy planowania i podejmowania decyzji!

👉Uczestnicy poznają kluczowe zależności pomiędzy sprzedażą, logistyką, produkcją
i finansami. Zobaczą, że Firma to „naczynia połączone” i największa nieefektywność oraz utrata zysku jest na splocie poszczególnych działów. Zaproszenie kierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć architekturę procesów w Firmie, metody planowania i pomiaru efektywności procesów. Chcą zobaczyć wszystkie kluczowe zależności w Firmie, które w znaczący sposób wpływają na poprawę lub utratę efektywności ekonomicznej.

👉Na szkoleniu dowiedzą się Państwo jak proste, ale jakże nieoczywiste decyzje musiała podjąć Firma, aby zwiększyć zyski o 50%.

Po spotkaniu firma zaprasza na uroczystą kolację, gdzie w luźnej atmosferze będzie można porozmawiać z prelegentami i zadać nasuwające się po szkoleniu pytania.

💰Cena netto: 1 900 PLN za uczestnika

🏤Miejsce szkolenia: Hotel Grand w Łodzi, ul. Piotrkowska 72

 

Uwaga

Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia do 80% jego wartości.

Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu, prosimy o kontakt pod adresem:
📧  szkolenia@fim.pl
lub pod numerem: 📞665 404 443.

Istnieje również  możliwość zapisania się bezpośrednio przez stronę Bazy Usług Rozwojowych (BUR): https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=219402