Zaproszenia na bezpłatne seminarium „Szkolenia – inwestycja w rozwój firmy czy wyrzucone pieniądze ?” w dniu 15.03.2018 r. - Izba Przemysłowo-Handlowa
Menu Zamknij

Aktualności

zostań członkiem

Zaproszenia na bezpłatne seminarium „Szkolenia – inwestycja w rozwój firmy czy wyrzucone pieniądze ?” w dniu 15.03.2018 r.

Izba Przemysłowo – Handlowa w Tarnowskich Górach zaprasza na bezpłatne seminarium pt. „Szkolenia – inwestycja w rozwój firmy czy wyrzucone pieniądze ?”, które odbędzie się w dniu 15 marca 2018 r. w siedzibie Izby Przemysłowo- Handlowej w Tarnowskich Górach (ul. Piastowska 8) o godz. 9.00. Seminarium poprowadzi certyfikowana trenerka Pani Joanna Pauly.

Utrzymanie pozycji firmy w okresie ciągle zmieniającego się rynku jest dużym wyzwaniem. Aby mu sprostać ludzie i organizacje nieustannie  uczą się i szukają nowych  możliwości rozwoju.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i praktycznych doświadczeń oraz rozwiązań związanych z: planowaniem, realizacją i finansowaniem szkoleń w firmie.

Seminarium kierowane jest do:

  • przedsiębiorców – właścicieli MMŚP,
  • pracowników działów HR,
  • pozostałych zainteresowanych.

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE

Agenda seminarium pod linkiem:

 Agenda seminarium

Partnerem seminarium jest APAULY GROUP Sp. z o.o.

Prowadząca:

Joanna Pauly – dyrektor generalna Szkoły Project Managerów, prezes Zarządu APAULY GROUP Sp. z o.o., członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, członkini IPH Tarnowskie Góry, odznaczona Kruszcem Biznesu 2017 za usługi szkoleniowe.

Więcej na temat trenerki:

https://szkola.pm/zespol-trenerski/joanna-pauly/

http://joannapauly.innpoland.pl/

 Prosimy o powiadomienie pracowników Biura Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach o chęci uczestnictwa: sekretariat@tarnowskiegory.com.pl lub 32 287 21 31. do dnia 13.03.2018 r.

Wspierają nas

strona wspierana i rozwijana przez:
zpomyslami

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.