Zaproszenie na cykl szkoleń "Zarządzanie małą firmą" w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach - Izba Przemysłowo-Handlowa
Menu Zamknij

Aktualności

zostań członkiem

Zaproszenie na cykl szkoleń „Zarządzanie małą firmą” w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach wraz z APAULY GROUP Sp z o.o. zapraszają do udziału w cyklu szkoleń „Zarządzanie małą firmą”, które odbędą się w terminie od 12.04.2018 r. – 12.05.2018 r. w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach, ul. Piastowska 8.

W skrócie: 72 godziny, 9 dni, 11 różnych trenerów, bolączki małych firm w pigułce w jednym miejscu.

Cena udziału w szkoleniu po dofinansowaniu unijnym wynosi 1350,00 zł brutto.

Pomożemy w zdobyciu dofinansowania.

Rekrutacja na szkolenie trwa do 15.03.2018 r.

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu:

  • Pełny przegląd problemów występujących w małych firmach – jak sobie radzić z konkurencją, pracownikami, ochroną firmy, jej wartości i know-how, problemami prawnymi, kadrowymi, ciągłymi zmianami, czasami własnym zniechęceniem ale i własnym sukcesem
  • Wzmocnienie roli szefa i jego postawy i możliwość zweryfikowania dobrych i słabych stron w zarządzaniu

Proponowane szkolenie jest konkretne i dopasowany do charakteru małej firmy. Jest prowadzone przez trenerów, którzy sami prowadzą małe firmy (również poza branżą szkoleniową) i mają 10-30 letnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu małą firmą, jak i temacie merytorycznym.

Grupa docelowa

Kurs  przeznaczony  jest  dla  firm,  właścicieli  i  pracowników  firm,  małych  zespołów,  liderów  i  osób chcących założyć własne firmy, startupy.

Forma prowadzenia szkoleń

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatu opartego o studium konkretnych przypadków. Trenerzy pracują  w  oparciu  o  krótkie  wykłady  z  użyciem  prezentacji,  ćwiczeń  papierowych,  symulacji,  gier  i ćwiczeń zespołowych. Prowadzone są testy diagnozujące umiejętności i atuty, a także burza mózgów dla rozwiązania konkretnych problemów, dyskusje moderowane i praca samodzielna.

Plan szkolenia oraz harmonogram dostępne są na stronie Bazy Usług Rozwojowych

Informacje o szkoleniu pod nr tel. (32) 287 21 31.

Wspierają nas

strona wspierana i rozwijana przez:
zpomyslami

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.