Vendors - Izba Przemysłowo-Handlowa
Menu Close

Vendors

zostań członkiem

Showing 1-10 of 93 results

4easy 3D

Kategorie: Obsługa IT
Opis długi:

4easy 3D to firma specjalizująca się w druku 3D i projektowaniu CAD. Oferujemy druk z różnych materiałów i inspirujące warsztaty dla dzieci i dorosłych. Przyjmiemy Cię do świata druku 3D, a także zaskoczymy na eventach pokazem druku 3D z czekolady.

Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego

Kategorie: Bezpieczeństwo gospodarcze
Opis długi:

Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego to firma specjalizująca się w przeciwdziałaniu przestępczości gospodarczej. Posiada rozbudowaną strukturę organizacyjną, w której skład wchodzą prawnicy, detektywi, mediatorzy, konsultanci oraz windykatorzy terenowi. Dzięki swojej innowacyjności i skuteczności w ciągu ostatnich lat osiągnęła znaczącą pozycję w branży, stając się zaufanym partnerem zarówno w obszarze windykacji jak i wywiadu gospodarczego.

Agencja Celna Celniczka Monika Wylężek

Kategorie: Agencja celna
Opis długi:

Agencja Celna CELNICZKA Monika Wylężek rozpoczęła działalność w 2018 roku. Zatrudniamy Agentów Celnych posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie procedur celnych – zdobyte dzięki pracy w Oddziałach Celnych oraz renomowanej agencji ABACUS z Tarnowskich Gór. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli cieszyć się kompleksową i szybką obsługą w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Agencja Celna Kunštár Global Agnieszka Kunštár

Kategorie: Agencja celna
Opis długi:

Agencja Celna Kunštár Global to dynamicznie rozwijająca się firma, która ofertuje swoim klientom indywidualne rozwiązania logistyczne.
Naszą siłą rynkową jest wiedza w zakresie frachtu lotniczego i obsługi celnej, 20 letnie doświadczenie w branży oraz elastyczność czasu pracy 24/7.
Mamy podpisane umowy z agentami na całym świecie, liniami lotniczymi, oraz operatorami handlingowymi w portach lotniczych i morskich w Polsce.

Odpraw celnych dokonujemy zdalnie w całej Polsce i poza nią, np. w Wielkiej Brytanii.
A dla lokalnych firm możliwość odprawy exportowej w miejscu uznanym w Tarnowskich Górach.

Nasza obsługa celna obejmuje:
1. odprawy celne w imporcie i exporcie (własne zabezpieczenie celne)
2. obsługę procedur gospodarczych takich jak odprawa czasowa, uszlachetnianie czynne i bierne w tym system RPS
3. obsługę w procedurze tranzytowej dla towarów general cargo, akcyzowych oraz militarnych (własna gwarancja tranzytowa)
4. magazyn i skład celny,
5. odprawy celne pocztowe,
6. odprawy mienia przesiedleńczego,
7. zgłoszenia akcyzowe pojazdów zakupionych w Unii Europejskiej

Kunštár Global posiada certyfikację WSK.
W związku z tym:
– przygotowujemy dla naszych klientów wnioski do MRiTu i pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na tranzyt, export i import towarów militarnych oraz dual use,
– posiadamy pozwolenie generalne na obsługę dronów oraz środków ochrony osobistej (kamizelki kuloodporne i hełmy) przeznaczonych na Ukrainę.

Ponadto dla kompleksowej obsługi naszych klientów oferujemy również rozwiązania logistyczne w pozostałych gałęziach transportu: drogowym i morskim.

Serdecznie zapraszamy firmy działające w Tarnowskich Górach i okolicach do współpracy.

Nasze biuro mieści się w Tarnowskich Górach, na ulicy Opolskiej 16 lok. 4 (naprzeciwko Sądu)

agencja marketingowa zpomyslami.pl

Kategorie: Marketing, Reklama
Opis długi:

To my:
Entuzjaści marketingu, pasjonaci efektywnej promocji. Uważasz, że reklama to wyrzucone pieniądze? Pisz śmiało, pokażemy, że jesteś w błędzie‼ Skontaktuj się z nami. Lubimy wyzwania, a Ty polubisz efektywną promocję Twojej firmy.

Nasza misja:
Zaprzeczanie słowom Henrego Forda „Wiem, że połowa mojej reklamy to wyrzucone pieniądze. Nie wiem tylko, która to połowa.”

My wiemy, która połowa Twojej reklamy, to wyrzucone pieniądze.🤓 Pomożemy Ci zoptymalizować promocję tak, aby każda wydana na nią złotówka zwróciła się wielokrotnie. 📈

ALTECH-SYSTEM S.C.

Kategorie: Elektroniczna i elektromechaniczna, Energetyczno-elektryczna
Opis długi:

Firma Usługowo-Handlowa Altech -system działa na rynku od roku 1997.
Jesteśmy wieloletnim partnerem firmy NICE – dostawcy kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie.
Działamy w zakresie:
-systemów alarmowych, CCTV (monitoring), domofonowych
-systemów automatyki do bram
-szeroko rozumianej elektroniki użytkowej
-budowy sieci teletechnicznych, światłowodowych i miedzianych
-spawania światłowodów
-budowy linii kablowych nN i SN, napowietrznych sieci nN i SN, stacji transformatorowych, oświetlenia ulicznego
Usługi sprzętowe:
-koparko-ładowarka, minikoparka
-przewierty sterowane HDD, diamentowe DD
-przeciski pneumatyczne
-zwyżka
-HDS

ARF DIGITAL Sp. z o.o.

Kategorie: Marketing, Reklama, Wydawniczo-poligraficzna
Opis długi:

Dawno, dawno temu, na początku nowego tysiąclecia powstała firma ARF Adam Lachowicz, która po 20 latach została przekształcona w ARF DIGITAL spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Przez te lata pomogliśmy wielu firmom i instytucjom w dotarciu ze swoim przekazem do odbiorców. Stosowaliśmy różne techniki przekazu – adekwatne do treści, celu i czasów w jakich były one realizowane. Dziś przyszedł czas na digital. Właśnie dlatego postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sektor cyfrowy. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu rozwiązań mobilnych, tradycyjnych stron i serwisów internetowych a także aplikacji. Przez lata pracowaliśmy z klientami z wielu branż i jesteśmy przygotowani do realizacji wszystkich usług na najwyższym poziomie.

AVEDI Sp. z o.o.

Kategorie: Budowlano-instalacyjna, Metalowa i maszynowa

Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach

Kategorie: Finansowanie bankowe
Opis długi:

Od początku istnienia Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach był placówką o polskich korzeniach, z polskim kapitałem i polską kulturą organizacyjną.26 sierpnia 1912 roku nastąpiło wpisanie do rejestru sądowego, i jest to data uważana za początek powstania banku. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach jest jedynym bankiem w naszym mieście z całkowicie polskim kapitałem. Pierwsza siedziba banku mieściła się w budynku numer 14 – stojącym po dziś dzień na tarnogórskim rynku, aktualnie jest tam Bank PKO. Podczas okupacji Bank zlikwidowano. Odrodził się wkrótce po wojnie Bank Ludowy. Pierwszym dokumentem z lat powojennych jest zaświadczenie z dnia 16 lutego 1945 roku, wydane przez Śląski Urząd Wojewódzki, które upoważnia pana Władysława Rowińskiego do zabezpieczenia mienia po niemieckich bankach spółdzielczych.
W roku 1956 Walne Zgromadzenie Delegatów podjęło decyzję o zmianie nazwy na Kasa Spółdzielcza w Tarnowskich Górach. Terenem działalności były Boruszowice, Nakło Śląskie, Repty, Rybna, Strzybnica, Świerklaniec, Żyglin i miasto Tarnowskie Góry. W wyniku postanowień Ustawy z dnia 29 maja 1957 roku o zmianie dekretu o reformie bankowej z 1948 roku, na Walnym Zjeździe Delegatów – członków Kasy Spółdzielczej w Tarnowskich Górach w dniu 1 czerwca 1958 roku uchwalono nazwę Bank Ludowy Spółdzielnia Oszczędnościowo – Pożyczkowa w Tarnowskich Górach. Rok 1973 to kolejna zmiana nazwy banku. Zmiany w Statucie zaproponowano w dniu 20 maja na Zebraniu przedstawicieli. Nazwę zmieniono wówczas na Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach.
ank wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach zawsze zajmował szczególną pozycję w powiecie tarnogórskim. Nie jest to jednak nic dziwnego, rośnie i rozwija się razem z nim. Ze swoimi placówkami jest silniejszy, a dzięki technologii skuteczniejszy. Wprowadza się nowe produkty, technologie i coraz wyższe standardy obsługi. Realizując nowe pomysły, które przynosi życie. Rosną wymagania wobec Banku, trzeba im sprostać, chcąc rozwijać się nie tylko jako instytucja finansowa, ale przede wszystkim jako otwarta na ludzi i ich potrzeby organizacja. Możliwość uczestnictwa w takim przedsięwzięciu jest wielkim wyzwaniem.

Bank Spółdzielczy w Tworogu

Kategorie: Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Opis długi:

Działalność rozpoczęliśmy 26 listopada 1953r. jako Gminna Kasa Spółdzielcza, kiedy to grupa 15 członków-założycieli założyła “Gminną Kasę Spółdzielczą w Tworogu z odpowiednimi udziałami”.

Bank Spółdzielczy w Tworogu przez wszystkie lata swej działalności osiągał pozytywne wyniki finansowe i zwiększył majątek banku. W 2005r. Bank przekroczył wymagany III próg kapitałowy tzn. osiągnął próg 1mln. Euro.

Dla lepszej strategii Banku unowocześniono i zmodernizowano placówki bankowe: w 2006r. Centralę, w 2007r. Punkt Kasowy w Krupskim Młynie, kładąc nacisk na profesjonalną obsługę Klienta, jakość produktów bankowych, nowoczesność i dostępność. W 2010 uruchomiono punkt kasowy w Boruszowicach przy ulicy Obrońców Pokoju 3a. Ponadto Bank dzięki centrum zapasowemu zapewnia nieprzerwany dostęp do swoich usług wraz z zapewnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Terenem działania Banku jest przede wszystkim gmina Tworóg i Krupski Młyn, a od 2006r. województwo śląskie i powiat strzelecki.

Wspierają nas

BGK
Lellek
PKO
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
Fundusz Górnośląski S.A.
Śląski Fundusz Rozwoju
Urząd Miasta Tarnowskie Góry
strona wspierana i rozwijana przez:
zpomyslami

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.