Członkowie - Izba Przemysłowo-Handlowa
Menu Zamknij

Członkowie

zostań członkiem

Wyświetla się 1-10 z 77 wyników

"EuroKurier" Usługi Transportowe Wilkowiecki Ireneusz

Kategorie: Transport
Opis długi:

Profilem działalności naszej firmy są ekspresowe przewozy ładunków kompletnych (dedykowanych) od 1 kg do 24000 kg, od 1 palety do 38 palet euro.
Głównym kierunkiem naszej działalności przewozowej jest Europa Zachodnia a w szczególności Niemcy. Jesteśmy w stanie dostarczyć ładunek pod wskazany adres, w ciągu 24 lub 48 godzin od momentu załadunku, do większości krajów Unii Europejskiej. Przewóz realizowany jest zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcją zleceniodawcy, samochodami odpowiednio dopasowanymi do danego ładunku. Zapewniamy realizację pełnego procesu transportowego począwszy od otrzymania zlecenia, przez załadunek u dostawcy, po dostarczenie ładunku do miejsca przeznaczenia.
Wszystkie przewożone przez nas towary od momentu załadunku do rozładunku objęte są ubezpieczeniem OC. Dla ładunków o bardzo wysokiej wartości wykupywane jest ubezpieczenie CARGO. Polisa Cargo chroni nasz towar od utraty, ubytku czy zniszczenia do pełnej wartości sumy ubezpieczenia.

Zobacz więcej

7L Technologie Informatyczne Tomasz Badura

Kategorie: Informatyka, Obsługa IT, Serwery, Systemy poczty
Opis długi:

Świadczymy usługi outsourcingu IT w modelu selektywnym i całościowym. Specjalizujemy się w zarządzaniu działem IT, wirtualizacją serwerów i wdrażaniu poczty firmowej w oparciu o system pracy grupowej Zimbra.

Zobacz więcej

Agencja marketingowa zpomyslami.pl

Kategorie: Marketing, Reklama
Opis długi:

To my:
Entuzjaści marketingu, pasjonaci efektywnej promocji. Uważasz, że reklama to wyrzucone pieniądze ? Pisz śmiało, pokażemy, że jesteś w błędzie ‼ Skontaktuj się z nami. Lubimy wyzwania, a Ty polubisz efektywną promocję Twojej firmy.

Nasza misja:
Zaprzeczanie słowom Henrego Forda „Wiem, że połowa mojej reklamy to wyrzucone pieniądze. Nie wiem tylko, która to połowa.”

My wiemy, która połowa Twojej reklamy, to wyrzucone pieniądze.🤓 Pomożemy Ci zoptymalizować promocję tak, aby każda wydana na nią złotówka zwróciła się wielokrotnie. 📈

Zobacz więcej

Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach

Kategorie: Finansowanie bankowe
Opis długi:

Od początku istnienia Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach był placówką o polskich korzeniach, z polskim kapitałem i polską kulturą organizacyjną.26 sierpnia 1912 roku nastąpiło wpisanie do rejestru sądowego, i jest to data uważana za początek powstania banku. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach jest jedynym bankiem w naszym mieście z całkowicie polskim kapitałem. Pierwsza siedziba banku mieściła się w budynku numer 14 – stojącym po dziś dzień na tarnogórskim rynku, aktualnie jest tam Bank PKO. Podczas okupacji Bank zlikwidowano. Odrodził się wkrótce po wojnie Bank Ludowy. Pierwszym dokumentem z lat powojennych jest zaświadczenie z dnia 16 lutego 1945 roku, wydane przez Śląski Urząd Wojewódzki, które upoważnia pana Władysława Rowińskiego do zabezpieczenia mienia po niemieckich bankach spółdzielczych.
W roku 1956 Walne Zgromadzenie Delegatów podjęło decyzję o zmianie nazwy na Kasa Spółdzielcza w Tarnowskich Górach. Terenem działalności były Boruszowice, Nakło Śląskie, Repty, Rybna, Strzybnica, Świerklaniec, Żyglin i miasto Tarnowskie Góry. W wyniku postanowień Ustawy z dnia 29 maja 1957 roku o zmianie dekretu o reformie bankowej z 1948 roku, na Walnym Zjeździe Delegatów – członków Kasy Spółdzielczej w Tarnowskich Górach w dniu 1 czerwca 1958 roku uchwalono nazwę Bank Ludowy Spółdzielnia Oszczędnościowo – Pożyczkowa w Tarnowskich Górach. Rok 1973 to kolejna zmiana nazwy banku. Zmiany w Statucie zaproponowano w dniu 20 maja na Zebraniu przedstawicieli. Nazwę zmieniono wówczas na Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach.
ank wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach zawsze zajmował szczególną pozycję w powiecie tarnogórskim. Nie jest to jednak nic dziwnego, rośnie i rozwija się razem z nim. Ze swoimi placówkami jest silniejszy, a dzięki technologii skuteczniejszy. Wprowadza się nowe produkty, technologie i coraz wyższe standardy obsługi. Realizując nowe pomysły, które przynosi życie. Rosną wymagania wobec Banku, trzeba im sprostać, chcąc rozwijać się nie tylko jako instytucja finansowa, ale przede wszystkim jako otwarta na ludzi i ich potrzeby organizacja. Możliwość uczestnictwa w takim przedsięwzięciu jest wielkim wyzwaniem.

Zobacz więcej

Wspierają nas

strona wspierana i rozwijana przez:
zpomyslami

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.