Członkowie - Izba Przemysłowo-Handlowa
Menu Zamknij

Członkowie

zostań członkiem

Wyświetla się 1-10 z 79 wyników

"EuroKurier" Usługi Transportowe Wilkowiecki Ireneusz

Kategorie: Transport
Opis długi:

Profilem działalności naszej firmy są ekspresowe przewozy ładunków kompletnych (dedykowanych) od 1 kg do 24000 kg, od 1 palety do 38 palet euro.
Głównym kierunkiem naszej działalności przewozowej jest Europa Zachodnia a w szczególności Niemcy. Jesteśmy w stanie dostarczyć ładunek pod wskazany adres, w ciągu 24 lub 48 godzin od momentu załadunku, do większości krajów Unii Europejskiej. Przewóz realizowany jest zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcją zleceniodawcy, samochodami odpowiednio dopasowanymi do danego ładunku. Zapewniamy realizację pełnego procesu transportowego począwszy od otrzymania zlecenia, przez załadunek u dostawcy, po dostarczenie ładunku do miejsca przeznaczenia.
Wszystkie przewożone przez nas towary od momentu załadunku do rozładunku objęte są ubezpieczeniem OC. Dla ładunków o bardzo wysokiej wartości wykupywane jest ubezpieczenie CARGO. Polisa Cargo chroni nasz towar od utraty, ubytku czy zniszczenia do pełnej wartości sumy ubezpieczenia.

Zobacz więcej

7L Technologie Informatyczne Tomasz Badura

Kategorie: Informatyka, Obsługa IT, Serwery, Systemy poczty
Opis długi:

Świadczymy usługi outsourcingu IT w modelu selektywnym i całościowym. Specjalizujemy się w zarządzaniu działem IT, wirtualizacją serwerów i wdrażaniu poczty firmowej w oparciu o system pracy grupowej Zimbra.

Zobacz więcej

Agencja marketingowa zpomyslami.pl

Kategorie: Marketing, Reklama
Opis długi:

To my:
Entuzjaści marketingu, pasjonaci efektywnej promocji. Uważasz, że reklama to wyrzucone pieniądze ? Pisz śmiało, pokażemy, że jesteś w błędzie ‼ Skontaktuj się z nami. Lubimy wyzwania, a Ty polubisz efektywną promocję Twojej firmy.

Nasza misja:
Zaprzeczanie słowom Henrego Forda „Wiem, że połowa mojej reklamy to wyrzucone pieniądze. Nie wiem tylko, która to połowa.”

My wiemy, która połowa Twojej reklamy, to wyrzucone pieniądze.🤓 Pomożemy Ci zoptymalizować promocję tak, aby każda wydana na nią złotówka zwróciła się wielokrotnie. 📈

Zobacz więcej

APAULY Group Sp. z o.o.

Kategorie: Doradztwo biznesowe, Marketing, Szkolenia
Opis długi:

Firma od 10 lat pozyskuje dotacje dla przedsiębiorców, uczelni, placówek oświatowych i administracji na realizację projektów szkoleniowo-doradczych, infrastrukturalnych, inwestycyjnych, B+R+I. Realizuje usługi kompleksowo mając na uwadze otoczenie biznesowe i projektowe klienta (studia wykonalności, biznesplany, analizy finansowe i ekonomiczne, opinie o innowacyjności we współpracy z uczelniami i instytutami badawczymi, finansowanie wkładu własnego poprzez kredyty i leasing, opinie prawne, audyty i ewaluacja projektów, kojarzenie partnerów w projektach partnerskich, brokering technologiczny). Doświadczenie firmy to ponad 60 zrealizowanych projektów, 25 tys. godz. szkoleniowych i doradczych, 6,5 tys. uczestników projektów. Największym kapitałem firmy są eksperci na poziomie rządowym i wojewódzkim pracujący przy projektach o sumarycznym budżecie blisko 1 mld zł.

Zobacz więcej

ARTIC P.WIERUS K.ŻOCHOWSKI S.C.

Kategorie: Budowlano-instalacyjna, Elektroniczna i elektromechaniczna
Opis długi:

Usługi:
Klimatyzacja dla domu i firm oraz oczyszczacze powietrza
Pompy ciepła i system inteligentnego domu – Smart Home

Zobacz więcej

Wspierają nas

strona wspierana i rozwijana przez:
zpomyslami

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.