Vendors - Izba Przemysłowo-Handlowa
Menu Close

Vendors

zostań członkiem

Showing 1-10 of 97 results

4easy 3D

Kategorie: Obsługa IT
Opis długi:

4easy 3D to firma specjalizująca się w druku 3D i projektowaniu CAD. Oferujemy druk z różnych materiałów i inspirujące warsztaty dla dzieci i dorosłych. Przyjmiemy Cię do świata druku 3D, a także zaskoczymy na eventach pokazem druku 3D z czekolady.

Agencja Bezpieczeństwa Gospodarczego

Kategorie: Bezpieczeństwo gospodarcze
Opis długi:

Oferta:
-przeciwdziałanie oszustwom wyłudzeniom
-usługi detektywistyczne
-audyt śledczy

Agencja Celna Celniczka Monika Wylężek

Kategorie: Agencja celna
Opis długi:

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:
-Importu
-Eksportu
-Naprawy/uszlachetnienia towarów
-Deklaracji INTRASTAT

agencja marketingowa zpomyslami.pl

Kategorie: Marketing, Reklama
Opis długi:

To my:
Entuzjaści marketingu, pasjonaci efektywnej promocji. Uważasz, że reklama to wyrzucone pieniądze ? Pisz śmiało, pokażemy, że jesteś w błędzie ‼ Skontaktuj się z nami. Lubimy wyzwania, a Ty polubisz efektywną promocję Twojej firmy.

Nasza misja:
Zaprzeczanie słowom Henrego Forda „Wiem, że połowa mojej reklamy to wyrzucone pieniądze. Nie wiem tylko, która to połowa.”

My wiemy, która połowa Twojej reklamy, to wyrzucone pieniądze.🤓 Pomożemy Ci zoptymalizować promocję tak, aby każda wydana na nią złotówka zwróciła się wielokrotnie. 📈

ALTECH-SYSTEM S.C.

Kategorie: Elektroniczna i elektromechaniczna, Energetyczno-elektryczna
Opis długi:

Firma Usługowo-Handlowa Altech -system działa na rynku od roku 1997.
Jesteśmy wieloletnim partnerem firmy NICE – dostawcy kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie.
Działamy w zakresie:
-systemów alarmowych, CCTV (monitoring), domofonowych
-systemów automatyki do bram
-szeroko rozumianej elektroniki użytkowej
-budowy sieci teletechnicznych, światłowodowych i miedzianych
-spawania światłowodów
-budowy linii kablowych nN i SN, napowietrznych sieci nN i SN, stacji transformatorowych, oświetlenia ulicznego
Usługi sprzętowe:
-koparko-ładowarka, minikoparka
-przewierty sterowane HDD, diamentowe DD
-przeciski pneumatyczne
-zwyżka
-HDS

ARTIC KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA PAWEŁ WIERUS

Kategorie: Budowlano-instalacyjna, Elektroniczna i elektromechaniczna
Opis długi:

Usługi:
Klimatyzacja dla domu i firm oraz oczyszczacze powietrza
Pompy ciepła i system inteligentnego domu – Smart Home

AVEDI Sp. z o.o.

Kategorie: Budowlano-instalacyjna, Metalowa i maszynowa

Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach

Kategorie: Finansowanie bankowe
Opis długi:

Od początku istnienia Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach był placówką o polskich korzeniach, z polskim kapitałem i polską kulturą organizacyjną.26 sierpnia 1912 roku nastąpiło wpisanie do rejestru sądowego, i jest to data uważana za początek powstania banku. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach jest jedynym bankiem w naszym mieście z całkowicie polskim kapitałem. Pierwsza siedziba banku mieściła się w budynku numer 14 – stojącym po dziś dzień na tarnogórskim rynku, aktualnie jest tam Bank PKO. Podczas okupacji Bank zlikwidowano. Odrodził się wkrótce po wojnie Bank Ludowy. Pierwszym dokumentem z lat powojennych jest zaświadczenie z dnia 16 lutego 1945 roku, wydane przez Śląski Urząd Wojewódzki, które upoważnia pana Władysława Rowińskiego do zabezpieczenia mienia po niemieckich bankach spółdzielczych.
W roku 1956 Walne Zgromadzenie Delegatów podjęło decyzję o zmianie nazwy na Kasa Spółdzielcza w Tarnowskich Górach. Terenem działalności były Boruszowice, Nakło Śląskie, Repty, Rybna, Strzybnica, Świerklaniec, Żyglin i miasto Tarnowskie Góry. W wyniku postanowień Ustawy z dnia 29 maja 1957 roku o zmianie dekretu o reformie bankowej z 1948 roku, na Walnym Zjeździe Delegatów – członków Kasy Spółdzielczej w Tarnowskich Górach w dniu 1 czerwca 1958 roku uchwalono nazwę Bank Ludowy Spółdzielnia Oszczędnościowo – Pożyczkowa w Tarnowskich Górach. Rok 1973 to kolejna zmiana nazwy banku. Zmiany w Statucie zaproponowano w dniu 20 maja na Zebraniu przedstawicieli. Nazwę zmieniono wówczas na Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach.
ank wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Bank Spółdzielczy w Tarnowskich Górach zawsze zajmował szczególną pozycję w powiecie tarnogórskim. Nie jest to jednak nic dziwnego, rośnie i rozwija się razem z nim. Ze swoimi placówkami jest silniejszy, a dzięki technologii skuteczniejszy. Wprowadza się nowe produkty, technologie i coraz wyższe standardy obsługi. Realizując nowe pomysły, które przynosi życie. Rosną wymagania wobec Banku, trzeba im sprostać, chcąc rozwijać się nie tylko jako instytucja finansowa, ale przede wszystkim jako otwarta na ludzi i ich potrzeby organizacja. Możliwość uczestnictwa w takim przedsięwzięciu jest wielkim wyzwaniem.

Bank Spółdzielczy w Tworogu

Kategorie: Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Opis długi:

Działalność rozpoczęliśmy 26 listopada 1953r. jako Gminna Kasa Spółdzielcza, kiedy to grupa 15 członków-założycieli założyła “Gminną Kasę Spółdzielczą w Tworogu z odpowiednimi udziałami”.

Bank Spółdzielczy w Tworogu przez wszystkie lata swej działalności osiągał pozytywne wyniki finansowe i zwiększył majątek banku. W 2005r. Bank przekroczył wymagany III próg kapitałowy tzn. osiągnął próg 1mln. Euro.

Dla lepszej strategii Banku unowocześniono i zmodernizowano placówki bankowe: w 2006r. Centralę, w 2007r. Punkt Kasowy w Krupskim Młynie, kładąc nacisk na profesjonalną obsługę Klienta, jakość produktów bankowych, nowoczesność i dostępność. W 2010 uruchomiono punkt kasowy w Boruszowicach przy ulicy Obrońców Pokoju 3a. Ponadto Bank dzięki centrum zapasowemu zapewnia nieprzerwany dostęp do swoich usług wraz z zapewnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Terenem działania Banku jest przede wszystkim gmina Tworóg i Krupski Młyn, a od 2006r. województwo śląskie i powiat strzelecki.

Wspierają nas

BGK
Lellek
PKO
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
Fundusz Górnośląski S.A.
Śląski Fundusz Rozwoju
Urząd Miasta Tarnowskie Góry
strona wspierana i rozwijana przez:
zpomyslami

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.